STOVYKLA “Šok, juokis ir voliokis”

 

Šok, juokis ir voliokis  tai fizinį aktyvumą ir kūrybiškumą skatinanti stovykla vaikams

Nuotraukos iš stovyklos

Vaikų laukia nepakartojami įspūdžiai gamtoje, sporto salėse, baseinuose, stadionuose ir žinoma žaidimų kambaryje ,,Šok, juokis ir voliokis”

Vaikai susipažins ir išbandys įvairias fizinio aktyvumo formas. Kiekvieną dieną – nauja programa, kuria rūpinsis kvalifikuoti vadovai ir treneriai.

Vaikučius džiugins išvyka į žirgyną, galimybė pabendrauti su naminiais gyvūnais, bei pajodinėti. Taip pat vykstame į baseiną, išvyką gamtoje, rengiame pikniką,  mokinamės žaisti boulingą. Vaikams rengiamas futbolo ir stalo teniso treniruotes su profesionaliais šių sričių treneriais. 

Be aktyvios veiklos skatiname vaikų sąmoningumą ir kūrybiškumą. Žaidžiame stalo žaidimus, kuriame, piešiame, dalyvaujame viktorinose, mokomės dirbti – žaisti komandomis. O, kad linksmybių nebūtų per mažai, savo programoje turime ir picų kepimo šventę, kiną ir virtualios realybės užsiėmimus. 

 Čia vaikų lauks ne tik smagios užduotys ar žaidimai,

bet ir pažinimo džiaugsmas!

Stovyklautojai bus maitinami 3 kartus per dieną.

Mūsų stovykla – galimybė realizuoti Jūsų vaiko asmeninius pomėgius, pažinti žmones ir pasaulį, tobulėti,

bendrauti, plėsti akiratį.

Stovykloje vaikais rūpinsis kvalifikuoti ir labai mylintys vaikus vadovai.

 

GARANTUOJAME vaikams – linksmai, įdomiai ir naudingai praleistą laiką!

STOVYKLOS PAMAINOS – vasaros, rudens, žiemos, pavasario atostogos.

STOVYKLOS TRUKMĖ – Stovyklos pamaina trunka penkias darbo dienas vaikus atvedant nuo 7:30 iki 9:00 val. ryto ir pasiimant vakare, nuo 16:30 val iki 17:30 val. vakare. (Penktadienį iki nuo 16:00 iki 16:30)

STOVYKLAUTOJŲ AMŽIUS – Į stovyklą priimami vaikai nuo 6 iki 10 metų. Kai kuriais atvejais, stovyklą gali lankyti ir jaunesni ar vyresni vaikai.

• Grupę sudaro nuo 10 iki 20 vaikų. Susirinkus mažesniam, nei 10 vaikų į pamainą skaičiui, stovykla gali būti atšaukta iš anksto apie tai informavus tėvus.

STOVYKLOS KAINA – 189 Eur. (Visos pramogos, išvykos ir maitinimas įskaičiuotas)

STOVYKLOS BŪSTINĖ – Kaunas, Savanorių pr. 435 (,,Šok, juokis ir voliokis” žaidimų kambario plotas siekia 485 kv/m, o visa erdvė del vaikų saugumo yra stebima vaizdo kameromis)

*Nesusirinkus grupei stovykla gali būti atšaukta likus 10 dienų iki stovyklos pradžios.

Reikia turėti NEDIDELĘ kuprinę, kurioje būtų vanduo, striukė nuo lietaus ir rūbeliai persirengti. Rūbelius vaikučiai galės palikti stovyklos spintelėse.

Stengiamės kiekvienos dienos įspūdžiais pasidalinti talpindami juos facebook paskyroje (vaikų veidai jūsų pageidavimu bus viešinami).

Svarbu paminėti, kad stovyklos planas gali keistis atsižvelgiant į nenumatytas aplinkybes, kaip itin nepalankios oro sąlygos, ar kitos nuo mūsų nepriklausančios situacijos, tačiau visada sugebame surasti alternatyvių užsiėmimų, kad visi liktų patenkinti.

• Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 027-1/a).

 

Kilus klausimams skambinkite, mielai atsakysime!

Lina Tel.8 640 53008

Būtina išankstinė registracija!

STOVYKLŲ PAMAINOS