Paslauga

Stovykla

Įspūdžiai

Vaikų laukia nepakartojami įspūdžiai gamtoje, sporto salėse, baseinuose, stadionuose ir žinoma žaidimų kambaryje ,,Šok, juokis ir voliokis”

Veiklos

Vaikučius džiugins išvyka į žirgyną, galimybė pabendrauti su naminiais gyvūnais, bei pajodinėti. Taip pat vykstame į baseiną, išvyką gamtoje, rengiame pikniką,  mokinamės žaisti boulingą. Vaikams rengiamas futbolo ir stalo teniso treniruotes su profesionaliais šių sričių treneriais. 

Matinimas

Stovyklautojai bus maitinami
3 kartus per dieną.

Fizinis aktyvumas

Vaikai susipažins ir išbandys įvairias fizinio aktyvumo formas. Kiekvieną dieną – nauja programa, kuria rūpinsis kvalifikuoti vadovai ir treneriai.

Kūrybiškumas

Skatiname vaikų sąmoningumą ir kūrybiškumą. Žaidžiame stalo žaidimus, kuriame, piešiame, dalyvaujame viktorinose, mokomės dirbti – žaisti komandomis. O, kad linksmybių nebūtų per mažai, savo programoje turime ir picų kepimo šventę, kiną ir virtualios realybės užsiėmimus. 

Specialistai

Stovykloje vaikais rūpinsis kvalifikuoti, didelę patirtį turintys ir labai vaikus mylintys vadovai.

Informacija

Grupę sudaro nuo 10 iki 20 vaikų. Susirinkus mažesniam, nei 10 vaikų į pamainą skaičiui, stovykla gali būti atšaukta iš anksto apie tai informavus tėvus.

Reikia turėti NEDIDELĘ kuprinę, kurioje būtų vanduo, striukė nuo lietaus ir rūbeliai persirengti. Rūbelius vaikučiai galės palikti stovyklos spintelėse.

Svarbu paminėti, kad stovyklos planas gali keistis atsižvelgiant į nenumatytas aplinkybes, kaip itin nepalankios oro sąlygos, ar kitos nuo mūsų nepriklausančios situacijos, tačiau visada sugebame surasti alternatyvių užsiėmimų, kad visi liktų patenkinti.

Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 027-1/a).

Būtina išankstinė registracija!

Kilus klausimams skambinkite, mielai atsakysime!

Stovyklos pamainos

Tikslias stovyklų datas rasite apačioje registracijos lentelėje.

Stovyklos trukmė

Stovyklos pamaina trunka penkias darbo dienas vaikus atvedant nuo 7:45 ryto ir pasiimant vakare iki 17:15 val. vakare. (Penktadienį iki 16:15)

Stovyklautojų amžius

Į stovyklą priimami vaikai nuo 5 iki 13 metų. Kai kuriais atvejais, stovyklą gali lankyti ir jaunesni ar vyresni vaikai.

Kaina

199 Eur. (Visos pramogos, išvykos ir maitinimas įskaičiuotas)

Stovyklos būstinė

Kaunas, Savanorių pr. 435 (,,Šok, juokis ir voliokis” žaidimų kambario plotas siekia 450 kv/m, o visa erdvė del vaikų saugumo yra stebima vaizdo kameromis)

Registracija

Stovyklų pamainos

Linksmybės baseine