Apie mus

Šok juokis ir voliokis

Apie Šok Juokis Ir Voliokis

Apie mus

Šok, juokis ir voliokis yra nepaprastas vaikų žaidimų kambarys. Tai yra išpuoselėta, labai mylima, linksma, nuostabi erdvė, kurioje jūs rasite ką veikti nuo jauniausio iki vyriausio. Į vaikystę perkels suaugusius, o vaikučiai galės tapti piratais, gaisrininkais, sportininkais, karžygiais, princesem, fėjom ir dar daug daug fantastinių personažų.

Erdvi, jauki, spalvinga kavinės zona tikrai jus privers prisėsti, užsisakyti puodelį skanios kavos ir pamiršti visus gyvenimo vargus:). Iš virtuvės sklindantis šviežios picos kvapas, suvilios paragauti ir neapsigauti:)

Pavalgius mūsų šviežiai vietoje keptų gardžių picų, būtina pasportuoti:) Spoto zonoje jūsų visų lauks futbolo aikštė su didele sirgalių minia, bokso ringas, krepšinis ir stalo tenisas.

Prie mūsų Šok, juokis ir voliokis šeimos, dar prisideda ir vaikus linksmina du Geltonpilviai vėžliukai ir Bengalijos žiurkėnė vardu Endė. Vėžliukų vardus sužinosite atvykę, jūsų laukia linksma staigmena:)

Mažuosius mūsų draugus pakviesim pažaisti kamuoliukų uoloje su laipiojimo sienele, gydytojų namelyje išgydyti savo meškiuką, ar lėlytę. Fėjų dvare jūsų lauks princesių rūmai, gaisrinėja ir mašinų remonto dirbtuvėse galės vaikai pataisyti savo automobilį.

Žinoma kaip mes, be garsiojo mūsų piratų laivo!!! Tikras denis, triumas, kapitono kajute ir tikras laivo vairas!

Kino salės zona visus pasitiks linksma užburiančia muzika, siubuojančiom supynėm ir šokiais.

Einant toliau mus žaidimų atradimų taku, rasite vamzdinę čiuožyklą, ir nuostabų visų pamiltą batutą, su nušokimu į putų baseiną.

Mūsų Šok, juokis ir voliokis šeima visus pasitiks su šypsena ir gera nuotaika, o išlydės su jausmu, kad greitai vėl visi pasimatysim.

Erdvė

Viena didžiausių privačių švenčių erdvių Kaune 450kv/m

Lankstumas

Dirbame “lankščiai” patogiu Jums laiku

Pramogos

Teikiame daug paslaugų ir pramogų

Maistas

Maistas į namus bei Jūsų šventes

Mes
Pasirūpiname visais šventės rūpesčiais
Turime
Švenčių erdvę, pritaikytą ir mažiems, ir dideliems
Atsiliepimai
Puiki vieta šventėms ir laisvalaikį pasilinksminti su šeima ir draugais. Vaikus sunku iš čia išprašyti į namus. Sėkmės aplankius Vaikystės miestą 🤗, kur gali šokti, juoktis, bėgioti ir būti laimingam.....
Audronė
Graži, jauki ir labai didelė erdvė, kurioje puikiai praleidome laiką❤️🩷🧡💛💚💙 P.S. picos buvo nerealiai skanios 🤤👌
Inga
Puiki erdvė vaikų šventėms. Šauni vadovė, kuri priėmė mus paskutinę minutę, prisitaikė prie mūsų pageidavimų ir net sulaužė kelias žaidimų erdvės taisykles, kad viskas pavyktų pagal planą! Esame labai dėkingi 🤗
Aistė

Daugiau negu žaidimu erdvė

Turite klausimų? Pasikalbėkime