vaikų

Pramogos

01

Pinjatos fiesta

Meksikiečiai tiki, kad pinjata atneša ne tik džiaugsmo šventės dalyviams, bet ir simbolizuoja laimę visus ateinančius metus.

Šok, juokis ir voliokis personalas pasirūpins, kad pinjatos fiesta praeitų linksmai.

02

Pirato tattoo

Kas nenorėtų, kad į šventę ateitų piratas, padarytų tattoo, nupaišytų vaikams ant veidukų piešinukų, gal dar ir lobį paslėptą rastų…? Ši pramoga patinka ir mergaitėms, ir berniukams, bei mažiems ir didesniems.

03

Princesių ir herojų gimtadienis

Visos mažos mergaitės savajoja tapti princesėmis, o berniukai super herojais. Mes galime išpildyti šią svajonę. Įvairios princesių suknelės, aksesuarai, karūnos, aukštakulniai, super herojų kostiumai atkeliaus tiesiai į jūsų šventę. O ką jau kalbėti apie grožio saloną, kuris lauks pasipuošusių mergaičių.

Šok, juokis ir voliokis personalas pasirūpins, kad visi vaikučiai būtų papuošti ir patenkinti.

04

Karaoke - diskoteka

Visus mėgstančius šokti ir dainuoti, kviečiame į Šok, juokis ir voliokis karaoke - diskoteką. Lazeriai, dūmai, burbulų mašina, disko stiliaus aksesuarai ir per karaoke išgirstas savas balsas, visus dalyvius privers patikėti, kad jie yra scenos žvaigždės.

Įvairūs muzikiniai žaidimai, šokiai, dainos su nuostabia vedėja laukia jūsų Šok, juokis ir voliokis gimtadienyje.

04

Picų kepimo šventė – edukacija

Programa skirta vaikams ir suaugusiems, kurie mėgsta gaminti. Susipažinsite su itališkos picos tradicijomis. Galėsite sukurti SAVO picos receptą. Patys kočiosite picos padą, dėliosite pasirinktus ingredientus. Tapsite tikrais virtuvės šefais. Gausite picų kepėjo sertifikatą. Jūsų laukia prizai ir siurprizai.

Picų kepimo šventė