Vaikų pusdienio darželis

Vaikų dienos darželis “ŠOK, JUOKIS IR VOLIOKIS”

Ilgai svajojome, mąstėme, planavome, kūrėme ir pagaliau išaušo ta diena, kai drąsiai galime pasakyti – mes norime įkurti VAIKŲ DENOS DARŽELį –  ŠOK, JUOKIS IR VOLIOKIS.
Su meile ir džiaugsmu širdyje, visus kviečiame RUGSĖJO 15d. 13val. Į atvirų durų dieną!!!
Vaikučius kasdien nuo 8.00 val. su šypsenomis veiduose pasitiks nuostabi, švelni, patirties turinti auklėtoja ir jos komanda. Grupė įsikūrusi erdviose patalpose, suskirstytose į sporto, laisvalaikio, ugdymo, poilsio ir maitinimo zonas, kurios nuolat  stebimos vaizdo kameromis. Šok, juokis ir voliokis darželis įrengtas iš širdies gelmių, kad  vaikai tobulėtų, fantazuotų, žaistų, sportuotų ir augtų laimingais bei savarankiškais žmogeliukais.
Pristatysime Jums veiklas, pabendrausime, išgersime puodelį gardžios kavutės, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Privatus vaikų pusdienio darželis Kaune „ŠOK, JUOKIS IR VOLIOKIS“ – vieta, kur Jūsų vaikai smagiai ir naudingai gali praleisti laiką, kol Jūs skiriate laiko sau.

Čia žaidžiame, sportuojame, šokame, linksminsimės ir mokomės pažinti pasaulį.

Ypatingą dėmesį skiriame emocijų atpažinimui, mokymui bendrauti su bendraamžiais ir suaugusiaisiais.

Du kartus per savaitę užsiėmimus veda kvalifikuota trenerė (vardą pavardę ir nuopelnus reikia įrašyti). Specialių žaidimų ir pratimų programa vaikams padeda stiprėti fiziškai, išmokti taisyklingai kvėpuoti, pažinti fizines organizmo funkcijas. Mažiesiems pritaikyti pratimai padeda taisyti ydingą laikyseną, plokščiapadystę, stiprina kūną, grūdina organizmą, gerina organų veiklą, formuoja taisyklingą eiseną.

Esame subūrę patikimą, šiuolaikišką profesionalų kolektyvą. Mūsų užduotis – kad Jūsų vaikai praleistų linksmą ir turiningą dieną darželyje, tobulėtų ir pažintų pasaulį.

Auklėtoja Andra Supranavičiūtė:
„Esu Jūsų vaikų būsima naujoji auklėtoja. Atsakomybė, šiluma, įsipareigojimas ugdyti, mylėti ir rūpintis jūsų vaikais man yra svarbiausia užduotis. Esu rūpestinga, komunikabili, kantri ir sąžininga, mokanti bendrauti su vaikais“.

ŠOK – mankštos, sportas, žaidimai, fizinė ugdomoji veikla;

JUOKIS – kūrybiniai lavinamieji užsiėmimai, darbeliai, eksperimentai, “Ryto ratas” (aptarsime būsimą dieną, spręsime užduotėles, kurių metu mokinsimės raidžių, skaičių, spalvų, figūrų);

VOLIOKIS – laisvalaikis, pramogos, ekskursijos.

LAIKAS
VEIKLA
8:00
Renkamės į darželį
8:25
Pusryčiai
9:00
Mankšta
9:15
„Ryto ratas“
9:45 - 10:00
Kūrybinė veikla/sportas su trenere
10:20
Laisvas laikas žaidimams
11:00 - 11:30
Keliaujam į lauką
12:15
Pietūs
13:00
Laisvas laikas žaidimams ir tėvelių laukimas

Mėnesio kaina 270 eur./mėn./5k. per savaitę;

Amžius 1,5 m. – 4 m;

Laikas 8.00 – 13:30 val;

Maitinimas už papildomą mokestį:  „Gurmanija“ pusryčiai – 1,20 eur, pietūs – 3,55 eur.

Vaikų sveikatos draudimas. 

Daugiau informacijos tel. 864716750 auklėtoja Andra arba tel. 864053008 Lina